O firmie

Wspieramy Klientów

Wspieramy Klientów w poprawie kontroli jakości i ilości produkcji rolnej oraz spożywczej, dzięki kompleksowym rozwiązaniom w zakresie weryfikacji i poprawy jakości produktów, zbóż, pasz i surowców paszowych.

Dostarczamy urządzenia analityczno – pomiarowe, sondy i wagi, które umożliwiają prowadzenie inteligentnej, skuteczniejszej i wydajniejszej działalności. Posiadamy własne laboratorium, w którym kalibrujemy urządzenia analityczne zgodnie z preferencjami Klienta. 

Naszymi głównymi Klientami są skupy zbóż, wytwórnie pasz, młyny, mleczarnie, gospodarstwa rolne, browary, zakłady przetwórstwa roślinnego, czy produkcji zwierzęcej.

 

Kompleksowo

Prawdopodobnie jako jedyna firma zapewniamy kompleksową obsługę:

  • urządzenia laboratorium zbożowego
  • sonda do poboru próbek
  • waga samochodowa.

Mamy tu wszystko

W naszej ofercie znajdują się najnowocześniejsze analizatory ziarna, wilgotnościomierze, sondy do poboru prób, urządzenia do oznaczania liczby opadania, separatory, a także wagi samochodowe i przemysłowe. Współpracujemy z wieloma liderami wśród producentów sprzętu laboratoryjnego na świecie (naszymi dostawcami są m.in. BASTAK, Shaller, FPI, MEZOS, NextInstruments, IsoElectric i inni). Pozwoliło to stworzyć kompletny zakres oferty dla wszystkich rodzajów przemysłu. Mamy tu wszystko.

Dysponujemy filmami pokazowymi i instruktażowymi urządzeń. Możliwa jest darmowa prezentacja sprzętu u Klienta. Prowadzimy również zdalny i stacjonarny serwis urządzeńa części zamienne są dostępne w naszym magazynie.

Siła Grupy

Jesteśmy częścią MIW Group, której tradycja sięga 1956 r. Grupa łączy siłę trzech marek:

Poznaj nas lepiej na poniższym filmie.

Przeczytaj artykuł o naszej firmie w wydaniu 17-18/2020 dwutygodnika branżowego „ATR – aktualności techniki rolniczej”. 

atr – aktualności technki rolniczej